Czym jest masaż tantryczny?

Używając technik tantry ze swoim partnerem, możesz uzdrowić swoje życie seksualne. Kiedy praktykujesz tantre pod okiem doświadczonego mistrza, nie tylko poszerzasz swoje fizyczne, ale także emocjonalne horyzonty. Tantra podnosi świadomość Twoją i Twojego partnera. Dzięki tej inicjacji doświadczycie wspólnego spełnienia, o którym nigdy nie śniliście.

Nauka tantry pod okiem doświadczonego nauczyciela polega na zdobyciu całkowitej wolności seksualnej. Proces nie zawsze jest przyjemny, ponieważ wymaga rezygnacji z wielu uwarunkowań psychicznych, kulturowych i emocjonalnych, które do tej pory stanowiły blokady. Innymi słowy, Twój nauczyciel tantry będzie wymagał od Ciebie stawienia czoła demonom seksualnym i pokonania ich. Dopiero gdy zostanie to zrobione, może nastąpić swobodny przepływ energii tantry, który prowadzi do wyzwolenia.

masaż tantryczny

Czym jest tantra?

W tantrze seks jest postrzegany jako święty i boski. Masaż tantryczny staje się czymś więcej niż grą ciała – zaczyna angażować także Twój umysł i serce.

W miarę rozwoju i poszerzania wiedzy na temat tantry odkryjesz, że masaż tantryczny jest kontemplacyjny i niezwykle intymny. Seks stanie się dłuższy, przyjemniejszy i bardziej satysfakcjonujący. Nauczysz się wykorzystywać i uwalniać swoją energię tantry, co oznacza, że ​​osiągniesz wyższe stany błogości seksualnej.

Pamiętaj, że nadrzędnym celem jest osiągnięcie bardziej harmonijnych relacji seksualnych i emocjonalnych ze swoim partnerem. Nauka tych rzeczy sprawi, że akt stanie się rytuałem.

Czy jesteś gotowy na poznanie nowych metod masażu?